zde se nacházíte:
Úvod > Reference | MUDr. Libor Streit, Ph.D.

Reference

Pan doktor mi vrátil moji tvář
a tím mě vrátil zpět do života. 

V lednu 2015 jsem podstoupila odstranění schwannonu v mostomozečkovém koutu. Následkem této operace u mě nastala těžká paréza pravého lícního nervu. Tento stav se nezlepšil ani za 9 měsíců od operace a EMG potvrdilo komplexní parézu. Neurochirurg ve FN Ostrava mě doporučil na konzultaci na plastickou chirurgii k MUDr. Liborovi Streitovi Ph. D., který v České republice provádí operaci paretického obličeje novou účinnou metodou, kterou lze upravit tvář a současně obnovit pohyb v oblasti koutku. Jedná se tvz. reanimaci obličeje technikou sesunu spánkového svalu. Principem operace je nahrazení nefunkčních mimických svalů funkčním spánkovým svalem. V květnu 2016 jsem tuto operaci podstoupila. Operaci proběhla v celkové anestezii, ve vlasové části hlavy, současně mi byl vykonán zákrok tarsorafie na víčkách pravého oka. Po následné kontrole v srpnu 2016 naplánoval pan doktor další operaci, a to prodloužení spodního víčka a laterální browlift vpravo. Tato operace proběhla v listopadu 2016, kdy mě z patra dutiny ústní vzal štěp a tím prodloužil spodní víčko, horní víčko mi pozvedl v oblasti vlasové části hlavy.

Je mi 71 let a jsem velmi šťastná, že jsem měla možnost setkat se s tak vynikajícím mladým plast. chirurgem a podstoupit u něho tyto unikátní operace s velmi zdařilým výsledným efektem. Pan doktor mi vrátil moji tvář a tím mě vrátil zpět do života. Je to nádherný pocit, když vám pohled do zrcadla opět poskytne obrázek usměvavé tváře a když vás okolí chválí a ujišťuje v tom, že je to snad zázrak, jak dobře vypadáte.

Proto opravdu mnohokrát a srdečně děkuji MUDr. Liborovi Streitovi Ph. D. Je to velký odborníkt ve svém oboru s neskutečně laskavým přístupem k pacientovi, kdy cítíte zájem a ochotu vám naslouchat, poradit, povzbudit a zařídit pro vás vše, co je v jeho silách. Lze se s ním bez problémů domluvit po telefonu i emailu, je milý a vstřícný.

Děkuji pane doktore a přeji i ostatním pacientům s obrnou lícního nervu možnost léčby tak skvělým lékařem.

Je super se podívat nyní do zrcadla.

V roce 2015 jsem byla na operaci odstranění bulky ve spodní části obličeje a mízních uzlin na krku.Po zákroku mi ochrnula polovina obličeje. Byla mi doporučena plastická chirurgie v Brně na Berkově ulici. Tuto operaci obličeje provedl Mudr.Libor Streit,Ph.D. Byla to unikátní operace se zdařilým výkonem. Je to profesionál na svém místě a skvělý člověk se zájmem o pacienta. Jsem velmi spokojena s přístupem pana doktora. Děkuji také všem sestřičkám,které se o mě po celou dobu starali.